הסיפור שלנו

עיצוב פנים – מגדיר מקום כחוויה. עיצוב פנים מוצלח הוא עיצוב שקשוב לצרכי הלקוח ומצליח להעניק תחושת חיבור ושייכות למרחב הפיזי. חוויות ותחושות שמעורר מרחב, משפיעות על התנהגות ועל מצב הרוח.

OT design הוקם על ידי אורלי טייכטל מעצבת פנים, עם למעלה מ 25 שנות ניסיון בתכנון ועיצוב פנים. בשנת 2017 יחד עם העמית הראשי, אדריכל מאורו מנטובני, הוחלט לבנות סטודיו בוטיק כאשר היצירתיות והחדשנות הן אבני הדרך שלנו, כל פרוייקט הוא ייחודי ואין פרויקט אחד דומה למשנהו.

כל חלל בתכנוננו, מותאם בצורה מדויקת ללקוח. הוא מתחיל בתהליך של היכרות עומק וניתוח  צרכים מתגבש לרעיון מרכזי  ובא לידי ביטוי בחלל מוגמר עובד ומותאם.

ב-OT design נעזרים בטכנולוגיות מתקדמות ולוקחים בחשבון שיקולי תקציב ותחזוקה המלווים כל שלב. השרות, היחס האישי ומעורבות הלקוח בשלבי הפרויקט – מתהליך מיפוי הצרכים ועד לבחירת חומרי הגמר והפריטים היא הדרך הנכונה ביותר להגיע לפרויקט המדויק למידות הלקוח.

על המשרד

OT design מעסיק הרכב של אדריכלים, מעצבי פנים ומעצבי מוצר. 3 אנשי צוות, עם ניסיון רב ומגוון: בתכנון משרדים, אולמות תצוגה, חנויות ודירות מגורים ייחודיות.

אורלי טייכטל

בעלים, מעצבת פנים / מוצר

מאורו מאנטובני

אדריכל ומעצב פנים

הילה נברו

מעצבת פנים / מוצר

ביילי

מארחת

הפילוסופיה שלנו

את הפילוסופיה של OT design ניתן לתמצת עם המילים הבאות: מיפוי צרכים, יצירתיות, חדשנות, התאמת פתרונות ועבודה בשקיפות ושיתוף פעולה מלא. תהליך הפקת פרוייקט הוא כמו ניצוח על יצירה מוזיקלית. משרד OT design מכיר לעומק את כל הפרטים ומתזמן את כל התהליך כך שבסופו יש יצירה יפיפיה ומדוייקת.

תהליך העבודה

לכל פרויקט ובהתאם לצורך, מגויס צוות ייעודי של אנשי מקצוע על פי הצרכים: יועצים מקצועיים שונים, מנהלי פרויקט ומפקחים, ספקים וקבלנים שונים. אורך תקופת התכנון והביצוע חייבים לשתף פעולה אחד עם השני כל אחד בתחומו.

1

ניתוח ומחקר

2

תכנון רעיוני

3

תכנון סופי

4

הוצאת מכרזים שונים

5

תכנון מפורט

6

פריטים מיוחדים

7

פיקוח ובקרה

1

ניתוח ומחקר

2

תכנון רעיוני

3

תכנון סופי

4

הוצאת מכרזים שונים

5

תכנון מפורט

6

פריטים מיוחדים

7

פיקוח ובקרה

יתרון חשוב שלא תקבלו בכל מקום אחר

לכל אורך התהליך התכנון והליווי אנחנו ב OT design נותנים שרות מובנה בכל פרוייקט קטן כגדול ומלווים לכל אורך עבודת התכנון תמיכה וויזואלית במודל תלת ממד דינמי ומשתנה, עם גיבוש עיצובי של הפרויקט, גם תלת הממד מתעדכן בתהליך. כלי תכנוני זה עוזר מאד ללקוח בבחירת חלופות ולפעמים גם לנו כמעצבים לחוש את החלל טוב יותר ולמנוע "הפתעות" שלא היו ידועות מראש.

תפריט